C vrh / litter

*18.02.2016


Štěňátka se nám opravdu velice líbí, jsou velmi vyrovnaná, všechna jsou dravá, kořistnická, nebojí se naopak jsou velmi suveréní až oprsklá. Do 6 týdnů byla štěňátka odchovávaná v bytě, poté se přesunula do venkovního výběhu a kotce, štěňátka jsem (jako i ta minulá) brávala autem, byla i na výletě, kde se v naprosto cizím prostředí chovala úplně stejně jako v domácím prostředí, také na pěších mini procházkách jsou velmi suveréní nic neřeší nebo jsou spíše nadšená z nových podnětů. Sami od sebe si nenechají nic líbit, dokonce jsou drzí i na svou mámu a na nás, o čemž svědčí naše velmi pokousané ruce, roztrhané oblečení atd. :-)

Zuart von Kaftan

Zuart na nás velice zapůsobil, byl opravdu extrémní, velice dominantní, tvrdý, temperamentní.

Je to pes silné stavby těla, mohutné hlavy, syté barvy. V Belgii byl vyšetřen RTG jako HD A, v Německu má HD B, jak majitel sám uvedl, pes s jakýmkoliv problémem by nemohl zdolávat těžké překážky a kousání jaké v belgickém ringu jsou.


Casiopea od Hanácké hory

HD A/A, ED 0/0, IPO2, BH, ZZO, Casi je připravená na další IPO zkoušky. Casi je velice rychlá dravá fenka, je velice kontaktní, má výborné sociální chování, všude vleze nic a nikoho neřeší, je to velká kořistnice nejraději pořád chodí s něčím v tlamě. V rodokmenu Casiopey je také mnoho významných plemníků a úspěšných psů: Cartouche Bomazde, Lupano's Duke, Klemm v. Rotten Falken.

♂ Cassius
Austria

♂ Crispy

CZ

♂ Crocodile

Brno, CZ

♀ Carmina

Austria

HD A, ED  0, LTV 1

BH, IGP3

♀ Catelyn

Germany

HD A, ED 0, SA 0, LTV 0

SDCA1 T/T, SDCA2 T/T

BH

♀ Cersei


♀ Cortina